Przedszkole Promujące Zdrowie

Jeżyki w wykonaniu maluszków

"To jest jeżyk,
mały jeżyk.
Jeżyk z kolców ma kołnierzyk.
Z kolców płaszczyk, z kolców szalik,
tylko nosek jak koralik"

gallery1

Wizyta Pani weterynarz
2021-10-24

Dzisiaj grupę 3 latków odwiedziła Pani weterynarz z Centrum Weterynaryjnego "Mamut" - Pani Katarzyna Oręziak. Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza, zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnowania zwierząt domowych, a także kształtowanie postaw humanitarnych w stosunku do nich.

Pani weterynarz pokazała dzieciom narzędzia, jakimi posługuje się w codziennej pracy, opowiedziała, jak przebiega badanie zwierząt, oraz jak leczy się zwierzęta gdy mają np. chorą łapkę, ucho czy zęby. Maluszki dowiedziały się również jak należy dbać o zwierzęta, po czym poznać, że są chore i jak ważne są szczepienia oraz zostały uświadomione, że zwierzęta domowe to też istoty, które potrzebują dużo ciepła i miłości ze strony swoich właścicieli.
Na zakończenie zajęć przedszkolaki za dużą aktywność oraz wspaniałe zachowanie otrzymały słodki upominek
Dziękujemy:
*Pani Katarzynie Oręziak za poświęcony czas oraz za interesujące i pouczające spotkanie,
*Pani Katarzynie - mamie Laury, która była organizatorem spotkania.

gallery1 gallery1 gallery1

Sensoryczne drzewo
2021-10-24

Sensoryczne drzewo wykonane z darów lasów to kolejne zadanie jakie dzisiaj maluszki wykonały w ramach projektu Sensoryczny Kogel Mogel.

« 1 2 3 4 »

(C) 2005 - 2021 Przedszkole nr 12 w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Obowiązek informacyjny