Szybki Kontakt

tel. 15 822 62 48

przedszkole12@onet.eu

ul. Dąbrowskiej 10

39-400 Tarnobrzeg

Przyjaciele przedszkola

01-wisan

03-zsp1

Przedszkole Promujące Zdrowie

 

 

 

 

 

Start > Przedszkole
Przedszkole

Przedszkole nr 12 w Tarnobrzegu, budynek głównyPrzedszkole nr 12 w Tarnobrzegu funkcjonuje od 1986r. Siedzibą przedszkola jest duży, okazały budynek umiejscowiony w centralnym punkcie osiedla "Serbinów". Wraz z Publiczną Szkołą Podstawową nr 10 tworzy kompleks oświatowy.

Przedszkole nasze przez swoje położenie jest placówką mocno wyeksponowaną. Od reszty obiektu odizolowane jest samodzielnym ogrodzeniem, odrębnym wejściem i terenem ogrodu.

W budynku przedszkola mieszczą się cztery duże i przestronne sale wraz z łazienkami i zapleczem dydaktycznym, szatnia , obszerny holl, duża sala gimnastyczna , gabinet dyrektora, pokój nauczycielski, pomieszczenia socjalne.

Ogród przedszkola to jedna z enklaw zieleni naszego osiedla, kilkunastoletni żywopłot stanowi doskonałą izolację od terenów przyległych oraz ulicy. Przestrzeń ogrodu daje możliwość różnorodnych zabaw prowadzonych na jego terenie.

 
(C) 2005 - 2021 Przedszkole nr 12 w Tarnobrzegu | realizacja medox.pl | Obowiązek informacyjny

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.